ÇOMBAŞ GİPE LASTİKLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ olarak hedefimiz; her geçen gün daralan pazar payı içerisinde kalitemizi ve profesyonellik anlayışımızı siz saygıdeğer müşterilerimize her aşamada daha etkin bir şekilde kanıtlayarak hem yerel hem de global piyasada satış rakamlarımızı 2015 yılı itibariyle %100 oranında artırmaktır. Biz kalitemizden ve çeşitliliğimizden ödün vermedikçe ve sizlere çözüm noktasında rakiplerimizden çok daha hızlı cevap verdikçe emin olun ürünlerinizin kalitesi ve şirketinizin marka değeri aynı oranda artacaktır.

Fabrikamız bünyesinde gerçekleştirilmesi öngörülen yeni yatırımlarla imalat sürecini dahada hızlandırarak acil siparişlerinizde sizlere çok daha hızlı servis hizmeti verebilmek için tüm imkanlarımızı zorluyoruz.

TAN PAZARLAMA A.Ş., AK-PA TEKSTİL A.Ş., YÜKSEL İPLİK LTD.ŞTİ gibi alanında profesyonel ve kurumsal çözüm ortaklarımızla yaptığımız işbirliği sayesinde hizmet vizyonumuzu çok daha üst seviyelere getirmek için yapılan çalışmalarımız her geçen gün meyvelerini vermekte ve siz müşterilerimize aynı kalite ve profesyonelliği yansıtmaktayız.

Değişen teknoloji ve her geçen gün gelişen teknik verim imkanlarının oluşturduğu zeminde müşterilemizin bizden beklentilerinin de arttığının bilincindeyiz ve sizi bu süreçte çözümsüz bırakmamak için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz.

  • 4
  • 11d14d4326466290ce41d778adb15ed6
  • 341767
  • dsc-0010_zkn
  • dyedyarnbig
  • polyester-yarn-cones

Tüm hakları ÇOMBAŞ® Gipe Lastikleri San.ve Tic.Ltd.Şti'ne aittir. Site içeriği izinsiz kullanılamaz, çoğaltılamaz ve kopyalanamaz. Kullanan,çoğaltan yada kopyalayanlar hakkında hukuki işlem yapma hakkı firmaca saklı tutulur.©2013